0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Işıksız Tabela İmalatı ve Fiyatları

Bir firmanın dış mekanda marka imajı olarak tabela kullanımlarına çok dikkat etmeli ve titiz davranmalıdır. Bu şekilde firmanızın müşterilerinde oluşturacağı ilk intiba, pozitif özelliklerde olacaktır. Bu alanda en çok kullanılan modeller arasında Adana Işıksız Tabela seçenekleri yer alıyor. Işıksız tabela üretiminde ışık geçirgenliğinde herhangi bir sorun yoktur. Bu alanda alüminyum, kompozit, polikarbon, pleksiglas, vinil germe gibi malzemeler kullanılmaktadır. Hemen hemen her sektörde kullanılabilen bu tabela modelleri ışık ihtiyacı olmayan alanlarda idealdir. Alüminyum tabela, dijital baskı, kutu harf, yönlendirme tabela, fener tabela, polikarbon tabela, pleksiglas tabela modelleri ışıksız tabela seçenekleri arasında yer alıyor.

Adana Işıksız Tabela İmalatı ve Fiyatları

ışıksız tabela

Dış mekanlarda kullanılan ışıksız tabelalar, gündüz kullanım tabela modeli olarak ta adlandırılabilir. Bunların yanında ofis ya da büro gibi iç mekanlarda ise 24 saat kullanılabilecek tabela seçenekleri olarak tercihler arasında yer almaktadır. Pek çok firmanın iç mekan reklam çalışmalarında bu modelleri tercih ettiğini görebiliyoruz. Kalıcılık sağlayacak bir tabela için kutu harf, vinil gerdirme teknikleri kullanılabilir. Özellikle Işıksız Tabela modelleri içerisinde plastik, vinil ya da metal zemin çeşitleri üzerinde folyo kesim, dijital baskı ya da krom harflerle istenilen ölçülerde tasarımlar hazırlanabilmektedir. Genel olarak ışıksız tabela iskeletleri demir profiller, alüminyum malzemelerden hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu iskelet üzerine levha monte edilmektedir. Sonrasında ise levha alüminyum, pleksi, polikarbon, galvaniz saç malzemeler kullanılmaktadır. Çerçevesini sabitleyebilmek için etrafından alüminyum bir çerçeve kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela Fiyatları

Tabela tasarımlarında müşterilerin taleplerine göre logo, firma yazıları uygun bir şekilde yerleştirilmektedir. Dijital baskı uygulamaları ve folyo kesim yazıları ile tabelanın üretim kısmı tamamlanmış olacaktır. Farklı ebatlarda üretilebilen Adana Işıksız Tabela Fiyatları modelleri üzerinde firmanın ismi, logosu, çalıştığı markalar, sloganlarınız, telefon numaraları da bulunabilir. Farklı ölçekli işletmelerin kullandığı standart görseller olarak tanımlanabilen bu tabela modellerindeki en önemli fark aydınlatma düzeneğinin bulunmamasıdır. İsteğe göre tasarlamalar yapılabilir. Bu tabela seçeneklerinde kasa derinliği bulunmuyor. Bu tabela modellerinin uzun ömürlü olması için demir iskeletlerinin boyanması önemlidir. Bunun yanında dışarıdan ışıklarla da karanlıkta ta bu tabela modellerinin görevini sürdürmesi sağlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?