0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
İç Mekan Baskı Nedir? En Ucuz Fiyatları ve Çeşitleri

İç mekan baskı, mağaza, avm, fuar gibi iç mekanların dizaynı ve görselliği etkileyen bir uygulamadır. Renkli dokusu, çarpıcı görüntüsü ve ortama uyum sağlayan baskı kalitesiyle mekanın kaliteli bir görünüme ulaşmasına önemli bir destek sunar. Maliyeti uygun olan ve size yük olmayan bir iç mekan baskı da işinizi görecektir ancak kaliteli ve adından söz ettiren bir baskı firması ile anlaşma yoluna gitmekse niyetiniz o zaman etiket fiyatı biraz daha yüksek olanları tercih edebilirsiniz.

İçindekiler

İç Mekan Baskı Nedir?

İç mekan baskı, geniş ebatlarla iç mekanların revize edilmesi ve reklam kampanyasına uygun olarak dizayn edilmesi işlemini kapsar. Mekanın havasını değiştiren iç mekan baskının poster, folyo, afiş, duratsrans, fotoğraf kağıdı, canvas, saten, pp kağıt, pet film, roll on banner baskı şeklinde çeşitli türleri bulunmaktadır. Baskı yaptırmak istediğiniz yerin konumuna ve baskının türüne göre seçim yapabilirsiniz.

Baskı Fiyatları

İç Mekan Baskı Nasıl Yapılır?

İç mekan baskı öncelikle mekanı tanımak ile başlar. Firmanın mekanı keşfetmesi, civarı ve yöreyi öğrenmesinin ardından talebe uygun türü istenen şekilde tasarımlamak şeklinde devam eder. Vinil baskı, doğum günü panoları, şeffaf folyo baskı ve remax afiş baskı gibi çeşitlerle mekana hareket katılabilmektedir. Baskı işlemi öncesi mekandaki teferruat boşaltılır ve alan sadeleştirilir. Göz yormayan ve yüreği daraltmayan bir ortam elde edilir. Baskılama işleminin bitmesinin ardından reklam ya da afiş olarak sergileneceği alana yönlendirilir. Sergileneceği alana baskı ile uyumlu çiçek sipariş edilebilir ya da o renk tonlarında kokteyl servis edilerek her alanda uyumlu bir bütünlük oluşturularak fark yaratılabilir.

iç mekan baskı fiyatları

İç Mekan Baskı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yapılacak baskının ne alanda hangi konu üzerine temellendirileceği ile ilişkili olarak iç mekan baskı yaptırılmalıdır. Rengi, türü, şekli, ebadı, görüntü kalitesi ve parlaklığı baskının hangi alan ile ilişkili olarak yapılacağına göre değişiklik arz eder. Talebiniz doğrultusunda renkli ya da sade, çok büyük ya da orta büyüklükte, parlak ya da mat tercihlerde bulunabilirsiniz.

İç Mekan Baskı Fiyatları Ne Kadar?

İç mekan baskı fiyatları her gelir düzeyine uygun olan ve yüksek meblağlarda seyredenler olmak üzere iki şekilde seyreder. Siz de ekonominizin elverdiği ölçüde bir iç mekan baskı yöntemini deneyebilirsiniz.

iç mekan baskı çeşitleri

İç Mekan Baskı Türleri Nelerdir?

İç mekan baskı türleri, reklam amacına hizmet etmek ya da eğlenmek amacıyla ortaya konmuştur. Broşür tutucuları, alüminyum çerçeveler, tanıtım standları ve daha bunlar gibi pek çok display ürün iç mekan baskının içeriğini meydana getirmektedir. Görselliğe vurgu yapan, albenili, parlak ve ışıltılı iç mekan baskı türlerinin yanında sade bir görünüme sahip olan iç mekan baskı türleri de mevcuttur. Siz hangisini isterseniz ona yönelik olarak hizmet alabilirsiniz.

baskı modelleri

İç Mekan Baskının En Çok Kullanıldığı Alanlar Nerelerdir?

İç mekan baskı en çok kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Çünkü güneşe ve yüksek ısıya duyarlıdır. Avm, fuar, kapalı çarşı gibi alanlar iç mekan baskının favori mekanlarıdır. İç mekan baskı, pek çok firmaya can suyu olmuştur. İç baskının çeşitli avantajları bulunmaktadır. Dijital baskı zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Yüksek performans ile en kısa sürede en fazla verim elde etmeye endekslidir. Normal baskının yanında oldukça düşük bir meblağ içerir. Fakat normal baskıların görüntü kalitesini yakalayamaması, güneşe ve ısıya fazlaca duyarlı olması ve baskıyı monte etmek için yüksek performans göstermek gerekir. Bunlar da dijital baskının dezavantajı olarak yer bulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?