0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Led Tabela Fiyatları ve Kurulumu

Adana Led Tabela Fiyatları ve Kurulumu

Reklamcılık sektöründe giderek yaygınlaşan aydınlatma tiplerinden bir tanesi olan P10 Led panel yapımı oldukça dikkat istemektedir. Daha uygun fiyatlarda olmasının yanı sıra aynı zamanda dikkat çekici özelliğe sahiptir. Özellikle kabalık ve yoğun caddelerde kullanımı çok daha büyük fayda sağlamaktadır. Klasik tabela aydinlatma sistemlerine göre çok daha uzun ömürlü olması da sağlanılan hizmet kalitesini ortaya koymaktadır. Sınırsız şekilde kullanım olanağı sunması oldukça önemli bir avantajdır. Kurumsal olarak kullanılması durumunda firmaya ait bilgiler ya da ürüne ait özellikler bilgisayar üzerinden girilerek aydınlatma yansıtılmaktadır.

Dijital Led Tabela Yapımı

Yapılacak yazı sistemlerinde animasyon kullanımı da mümkün olmaktadır. Bu durumda reklam amaçlı kullanılan panelin çok daha ilgi çekici olmasını beraberinde getirmektedir. Mağazalarında kullanmak isteyen kişilerinde kampanyalardan bahsetmesi, Led tabela aydınlatma üzerinden mümkündür. Böylelikle önemli müşteri kitlesinin elde edilmesiyle maddi kazançta sağlanmaktadır. İki adet data giriş ve çıkış bölümü ile birlikte bir adet elektrik güç girişi bulunan P10 LED tabela aydınlatma boyutları da istenildiği şekillerde ayarlanabilir. P10 Led Tabela aydınlatma içindeki bağlantılar yukarı ve sağ doğru dizme şeklinde olmaktadır. Kartta bulunan HUB12 portlarının sayısı kadar LED tabela aydınlatma yapılabilmektedir. Çift renkli bağlantı işlemlerinde ise mutlaka port girişleri HUB08 olmalıdır.

Sonrasında kontrol işlemleri yapılarak P10 işaretlenmektedir. Tek tabela için genişlik 32 ve yükseklik 16 yeterlidir. Ancak yan yana olmak kaydıyla iki panel kullanılacaksa genişlik 64 olmalıdır. Beş parçadan oluşan yazılım ekranının kontrolü ise basittir. Araç alanı bölümünden istenilen yazı ve animasyonların eklenmesi yapılmaktadır. Ayarlama bölümünden ise zaman ve sistem işleyişi belirlenmektedir. Kullanılması istenen LED modül sayısına göre de ölçülendirme de burada olmaktadır.

Reklamcılık sektöründe giderek yaygınlaşan aydınlatma tiplerinden bir tanesi olan P10 Led Panel yapımı oldukça dikkat istemektedir. Panel aydınlatma sistemleri, uygun fiyatlarda olmasının yanı sıra aynı zamanda dikkat çekici özelliğe sahiptir. Özellikle kabalık ve yoğun caddelerde kullanımı büyük fayda sağlamaktadır. Klasik tabela sistemlerine göre çok daha uzun ömürlü olması da sağlanılan hizmet kalitesini ortaya koymaktadır. Sınırsız şekilde kullanım olanağı sunması oldukça önemli bir avantajdır. Kurumsal olarak kullanılması durumunda firmaya ait bilgiler ya da ürüne ait özellikler bilgisayar üzerinden girilerek panellere aydınlatma yansıtılmaktadır.

Bu konuyla ilgili Adana MS Reklamcılık sitemizden led tabela fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim sayfasından ulaşa bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?