0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Afiş Nasıl Yapıştırılır

Afiş yani diğer adıyla poster; çeşitli amaçlar için sıkça kullanılan baskı ürünüdür. Afişler ister odalarınızı süslesin, ister hayranlık uyandıran filmleri tanıtsın, isterse de markanızın tanıtımını yapsın, herkes tarafından sevilen ve mesajınızı istediğiniz kitlelere ulaştıran ürünlerdir.

İşte tam da bu sebepten ötürü birçok kişi afiş nasıl yapılır sorusuna cevap arıyor. MS reklamcılık olarak size uygun fiyat ve kaliteli baskı imkanını sunmakla kalmıyor, poster nasıl yapılır, nasıl yapıştırılır sorularına da cevap veriyoruz.

Nasıl hazırlanır : Öncelikli amacı insanların dikkatini çekmektir. Bunun da yolu, iyi hazırlanmış çarpıcı bir tasarımdan geçer. Başarıyla tasarlanmış afiş yâda posterler insanları verdiğiniz mesajı okumaya davet eder. Tabii ki mesele dikkati çekmekle bitmez. Bu nedenle  poster içeriği oluştururken okunaklı, anlaşılır ve ikna edici bir görsellik yine afişinizin başarısında önemli rol oynar.

Duvara Afiş nasıl yapıştırılır : MS Reklamcılık olarak  poster yapıştırılır, BİLLBOARD yapıştırılır, için kaliteli malzemeden oluşan ürünler kullanmaktayız.  uzman ekibimizin ustalıkları sayesinde afiş yapıştırma tutkalı ile pürüzsüz bir şekilde istenilen zemine rahatlıkla yapıştırılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Mehmet mustafa dedi ki:

    Bilboard yapıştırmadan suda ıslanıyor mu bilgi verebilir misiniz
    Teşekkür ederim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?