0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Davetiye ve Takvim Üretimi Fiyatları

İşinizin markanız olması için reklam kampanyalarınızı doğru ve etkili bir şekilde yapmanız gereklidir. Reklam çalışmaları içerisinde davetiye gibi promosyon ürünlerimizi kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan takvimler, markanızın bilinirliğini artırmada kullanabileceğiniz en aktif reklam panosu olabilir. Dijital baskı hizmetlerimizdeki kaliteli sunumlar ile ürünleri çok uzun zaman aynı kalitede kullanılması söz konusu olacaktır.

Takvim olarak Piramit, gemici, hasır ve blok takvimler tercih edebilirsiniz. Piramit takvim seçeneklerinde manzara, çiçekler, çocuk resimleri kullanılmaktadır. Zeminin beyaz olması üzerine yerleştirilen diğer öğelerin çok daha anlaşılır ve hoş kombine olmasını sağlamaktadır. Kullanacağınız takvim gibi promosyon ürünleri marka değerinizi artırmakta ve hedef kitlenize çok daha kolay ulaşabilmenize olanak vermektedir. Estetik ve etkili sunumlar olarak hazırlanan dijital baskılarla çok ekonomik fiyatlarda ürünler sunmaktayız. Gemici takvimlerde özel resimler kullanılabilir. Büyük boy olarak sunulan bu modeller daha kaliteli bir imaj oluşturabilir.

Gemici modellerde ekonomik, orta boy, klasik, modern gibi seçenekler bulunabiliyor. Farklılık arayanlar için hasır takvimler alternatif olarak sunulmaktadır. Bunların yanı sıra Adana davetiye kategorisinde blok takvimlerde tercih edilebilir. Yılbaşında hazırlayacağınız bu promosyonlar kullanışlı ve aktif reklam panosu olabilecek hediyeler olacaktır. Markanızın sürekli göz önünde olmasını sağlayabilir. Davetiye seçimlerinizde de mutlaka firmanızın imajı ile bütünlük sağlayacak seçimler yapmalı ve yapılacak organizasyonların tarzını davetiyelerimiz ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?