0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Işıklı Tabela

İçindekiler

Adana Işıklı Tabela

Adana LED tabela firmaları reklam alanında her geçen gün kendini yenilemektedir. Reklam çalışmasında uygulanan birçok sistem reklamcılık konusunda Adana firmalarının önemini arttırmaktadır.

Adana ilinde faaliyet gösteren firmalar, özellikle ışıklı sistem kullanılan çalışmalarda ürünün ön veya arka yüzünde ışıklandırma sistemi kullanarak, yazı yâda LOGO çalışmalarının,  her türlü ortamda rahatlıkla görünmesini sağlamalıdır.

Adana MS Reklamcılık ışıklı projelerinde, ışık sistemi kullanarak yapılan tabela çalışmalarında profesyonel kimliğini göz önüne sermektedir. Adana MS Reklamcılık tasarladığı ürünün hem ön yüzünde hem de arka yüzünde ışık sistemini geçiren PLEKSİ, folyo veya VİNİLİ baskılar kullanılmaktadır. Totem, çatı, cephe, karma reklam ile yol tabelası türlerinin genelinde bu sistemi kullanılır.

Adana MS Reklam, ışıklı tabela çalışmasında kullanılan FLORASAN ile aydınlatma yapılan tabela çalışmalarında, ışık gücünün çok fazla olması ve ışık gücünde herhangi bir dalgalanma olmadan uzun yıllar kullanılması ile ışıklı sistem tercih edilmektedir.

Ekonomik olması, maddi yönden avantajlı olarak günümüzde daha sık tercih edilmektedir. Işıklı çalışmalar da önemli olan gece görüşünün nasıl olduğudur. Çünkü kişinin istediği ebatta ve görsellikte hazırlanmış olan ürün, gündüz ve gece görünümleri farklılık göstermektedir. Ürün hazırlanırken kullanılan FLORASAN, ışık gücü için bulunduğu lokasyon görüntüsü ve ışıklı tabela görselliği açısından önem teşkil eder.

LED tabela programı

LED tabela programı kullanarak yapılan tasarımdan sonra üretim aşamasına geçilir. Kullanılan malzemeler PLEKSİ, alüminyum, DEKOTA FOREX, POLİKARBON ve çok farklı malzemeler kullanılarak hazırlanır. Ürünün hazırlık aşamasında kaç metre neon kullanılacağı önemli olduğu gibi imal edilen ürünün mevsim şartına uygun olarak üretilmesi de önemlidir. Özellikle kötü hava şartlarında içersine yağmur almaması için izolasyonu oldukça iyi olmalıdır. Tabi ki montaj işleminde gereken hassasiyeti göstermekte gerekir. Işıklı uygulamalar da önemli olan diğer unsur ise grafik tasarımı hazırlanmış olan ışıklandırma sisteminin dikkat çekici olması gerekmektedir.

Adana da bu sektörde iddialı olan MS reklamcılık LED tabela fiyatları konusunda hassas davranarak, uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmaktadır.  Fiyat hesaplarken müşterinin istekleri doğrultusunda fiyatlar değişkenlik göstere bilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?