0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Işıklı Vinil Germe Tabela

Reklam sektörünün en önemli malzemeleri arasında tabelalar yer alır. Tabela ne kadar amacına uygun yapılırsa başarı da o kadar kolay sağlanır. Doğru ve yerinde bir karar vermenizi sağlayacak firma tercihi de çok önemlidir. Işıklı vinil germe tabela baskı kalitesi net ve dayanıklı bir tabela çaşıtıdır. Ekonomik olması da tercih edilme konusunda etkilidir. Reklamlarınızı daha net sunacağınız, istediğiniz firma, hizmet ve ürün bilgilerini de verebileceğiniz tabelalardır. Işıklı olması da gündüz fark edilebildiği gibi gece saatlerinde de rahatlıkla fark edilebilmektedir. Özellikle reklam sektörünün vazgeçilmez reklam yöntemi olan ışıklı germe tabelalar temizlik bakımından asla zorluk yaşatmaz. Duru su ve fırça yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir.

Işıklı Vinil Germe Tabela Nedir?

ışıklı tabela
İşletmelerin uzun yıllar reklamlarını sergileyebileceği Adana ışıklı vinil germe tabela diğer tabela yöntemlerine göre daha ekonomiktir. Tabela metaldan yapılan kasanın üzerine gerilerek yapılmaktadır. İhtiyaca göre de ışıklı ya da ışıksız yapılabilir. Metal kasanın içerisine monte edilen florasan lamba ile reklamlarınız 7/24 müşterilere hitap etmektedir. Gece saatlerinde de hizmet veren bir işletme iseniz daha kolay şekilde müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz. Reklam giderlerinizi ciddi oranda düşüren bu tabela yöntemi kaliteli reklam yapabilmeniz açısından da avantajlar sağlamaktadır. Dijital baskı ile hazırlanan branda metal kasaya monte edilmesi ile ortaya çıkan mükemmel reklam tabelaları birçok işletmenin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu tabela yöntemini minimum beş yıl kullanabilirsiniz. Sadece florasan değişimi için ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Onun dışında herhangi bir harcama yapmanıza gerek yoktur.

ışıklı vinil tabela

Vinil tabelalarının tercih edilme sebeplerinin başında ekonomik olması gelirken bir başka sebep de tek bir parçadan olmasıdır. Vinil germe tabela istenilen boyutlara göre hazırlanmaktadır. Kaliteli vinil kullanılarak hazırlanan tabelalar her zaman daha uzun ömürlü kullanılmaktadır. Özellikle Avrupa menşei ile üretilen vinil malzemesi doğu ülkelerinde üretilen vinil malzemesine göre daha uzun ömürlüdür. Reklamlarınızı dilediğiniz bilgileri ele alarak verebilirsiniz. Logonuzu kullanabilirsiniz. Tabelanın asılacağı konuma göre büyüklüğü ayarlayıp daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Bir işletmenin sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için doğru reklam yöntemi tercih etmesi gerekir. Bunun için de kurumsal olarak alanında uzman firmaları tercih etmesi daha avantajlı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?