0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Reklam Ajansı Adana

Reklam Ajansı Adana

MS Reklam ajansı, pazarlama iletişimin hızla değiştiği günümüz iletişim dünyasında bir marka için pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, markanın varlığını sürdürmesi adına büyük öneme sahiptir. Geleneksel reklam faaliyetlerinin dijital reklamcılıkla iç içe geçtiği, dijital reklamcılığın her sektörden firma için çok önemli hale geldiği günümüz reklamcılık dünyasında bu faaliyetlerin profesyonel olarak yapan bir ajans tarafından yürütülmesi markanın rakiplerinden ayrışarak ön plana çıkmasını sağlar.

Adana reklam firmaları ve Adana grafik tasarım ajansları arasında MS reklam ajansı olarak grafik tasarlama    çalışmalarımız da mevcuttur. Çalıştığımız markaların logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, gazete iledergi reklamları, afiş, broşür, katalog tasarımları gibi hizmetleri, markanın talebi doğrultusunda yerine getirmekteyiz.

Adana MS reklam ajansı, grafik tasarım olarak çalıştığımız marka ya da kurumu kurumsal ortağımız olarak görür, marka çıkarları doğrultusunda, markaya fayda sağlayacak adımlar atarız. Genç, yenilikçi ekibimiz ile yaratıcı, eğlenceli işler üretirken, markanın sektöründe ilerlermesi adına projeler üretiririz.

Adana MS reklam ajansı  bünyesindeki kreatif direktörler, art direktörler ile tasarımcılardan oluşan geniş kadrosuyla basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli çalışmalara hayat verir.  tasarımların başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur.

Gerçekleştirdiği analiz ile araştırmalar sayesinde sadece reklam-iletişim sektörüne değil, çözüm ortağı olduğu markaların sektörüne de hakim olan adana MS Reklam Ajansı, şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığı tasarı çalışmalarıyla marka değerini artırır. Öncelikle, tasarım projesi isteyen marka ile toplantı gerçekleştirilir, toplantı akabinde markanın hedef kitle analizi, sektör analizi ile benchmarking çalışmaları hayata geçirilerek bu araştırmalar sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda metinsel ve görsel tasarımlar yapılır.

Adana MS Reklam Ajansı, son teknolojiye paralel olarak sürekli gelişerek tam hizmet sunduğu ayrıca stüdyolarında gerçekleştirdiği  tasarım çalışmaları; estetik, yaratıcı, efektif olmasının yanı sıra marka ruhuna uygunluğuyla kurumsal bütünlüğü sağlar.söz konusu markaya  artı değer katar.

Tasarım, hayal gücünün üretime dönüştürülerek görsel ortama aktarılmasıdır. Grafik tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilir.

Bu tasarım programlarının en çok kullanılanları şunlardır:

Photoshop
After Effect
Indesign
Illustrator
Freehand
Paintshop
Corel Draw

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?


Sohbete Başla
1
Satış Temsilcisi
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?