0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Alüminyum Kutu Harf Tabela İmalatı

Teknolojik gelişmelerin hız kazanması ile bilinen tüm sektörler üzerinde gelişmelerin yaşanması, tabelacılık sektöründe de etkisini göstermektedir. Televizyon, radyo ve basılı organlar aracılığı ile yapılan reklam çalışmaları tabelacılık sektörüne göre çok daha maliyetli olmaktadır. Tabela çeşitlerinin reklam aracı olarak kullanılması, küçük büyük tüm işletmelerin yararlanabilmesine avantaj sunmaktadır. Firmaların, kurumların veya tüm sektörlere hizmet veren işletmelerin kullandığı birçok tabela çeşidi mevcuttur. Hizmet verilen sektöre, maliyete veya tercihlerine uygun tabela seçimi yapan firmalar, iç mekânda ya da dış mekânda kullanım tercihine göre de seçim yapmaktadır. Bu tabela çeşitleri arasında yer alan kutu harf tabela ve kutu harf tabela çeşitleri arasında yer alan Alüminyum kutu harf tabela görselliği ile ön plana çıkan bir tabela çeşidini oluşturmaktadır.

Alüminyum Kutu Harf Tabela İmalatı

Kutu Harf Fiyatları

Müşterilerin talep ettiği hizmetler doğrultusunda müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile kaliteli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Tasarımdan montaja kadar geçen tüm süreçlerde profesyonel dokunuşlar gerçekleştirilmektedir. Kutu harf tabela çeşitleri içerisinde yer alan Kutu harf tabela adından da anlaşılacağı gibi alüminyum malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Alüminyum saclar tabelanın ön ve yan yüzeylerinde belirli boyutlarda kullanılmaktadır. Ön yüzeyde kullanılacak harfler lazer ile kesilirken, yan yüzey şeritleri ise giyotin makaslar yardımı ile kesilmektedir. Talep edilen tabela için kesilen harfler, tercihe bağlı olarak seçilen yazı stiline uygun olarak el ile şekillenmesi ve argon kaynağı kullanılarak ön yüzey ile birleştirilmesi sağlanmaktadır.

Kutu Harf

Harflerin ön yüzey ile birleştirilmesi ve kaynak işleminin tamamlanmasının ardından zımpara kullanılarak harflerin boya için hazır hale getirilmesi gerçekleştirilmektedir. İsteğe bağlı olarak akrilik boya ya da elektrostatik toz boya sistemi ile Kutu harf fiyatları yapımı için istenilen ral renklerde boyama işlemi tamamlanmaktadır. Böylece kullanıma hazır hale gelen alüminyum kutu harf tabela, ışıklı veya ışıksız mı olacak karar verilmesi sağlanmaktadır. Işıklı alüminyum kutu harf tabela talep ediliyor ise tabela içerisine su geçirmez özelliklere sahip modül ledler yerleştirilmektedir. Böylece alüminyum kutu harf tabela çalışması kullanıma hazır hale getirilmiş olarak sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ali Sunar dedi ki:

    Yaptığınız işçilik için çok teşekkür ediyorum çalışmalarınız gayet düzenli.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?