0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Cephe Giydirme ve Kaplama Hizmetleri

Çağımız tüketim cağı ve insanların yapmayı en sevdikleri şeylerin başında alış veriş geliyor. Hâl böyle olunca da üretici firmalar kendi aralarında büyük bir rekabete giriyorlar. Bu rekabette ise en güçlü silah şüphesiz reklamdır. Bir ürünün reklamı ne kadar dikkat çekici olursa satış rakamları da o oranda artıyor.  İşte Adana cephe giydirme sizlere hem etkili reklam yapma hem de bina sahiplerine estetik bir görüntü sağlıyor. Kullanılan malzemeye göre de binaları mevsim koşullarının zorlu unsurlarından koruyor.

Adana Cephe Giydirme ve Kaplama Hizmetleri

Adana Cephe Giydirme

Günümüzde birçok farklı malzeme ile oldukça şık, görsel açıdan da dikkat çeken dış cephe giydirme mevcut. Güneş, yağmur, kar, rüzgâr gibi hava koşullarına karşı etkili koruma sağlıyor.  Ayrıca reklam alanı için oldukça iyi bir seçenek sunuyor. Adana cephe kaplama binalara görsel açıdan şıklık kattığı gibi çok büyük etkiler yaratan ciddi bir reklam aracıdır.  Reklam her sektörün olmazsa olmazıdır. Ürününüzü en iyi şekilde tanıtmak kazancınıza büyük katkı sağlıyor. İnsanlar reklamını gördüğü, kendine hitap eden her ürünü en az bir kere alıp deniyor. Bina cephelerinde ki dev reklam giydirmeleriniz, firmanızın prestijine de dikkat çekiyor, önemli ölçüde fark edilmenizi sağlıyor.  Özellikle trafik akışının yoğun olduğu işlek caddeler de etkisi artıyor.

Adana Cephe Kaplama

 Cephe giydirme ile isterseniz binanın tamamını firmanızın reklamıyla kaplatabilir, isterseniz de bir bölümünü düzenleyebilirsiniz. Cephe giydirme de genelde cam uygulamalarda delikli folyo – one way vision, duvar uygulamaların da ise vinil -mesh kullanılıyor.  Cam yüzeylere yapılan delikli folyo sayesinde dışardan bakıldığında renkli reklam figürlerini görebildiğimiz gibi, bina içinden de dışarı net bir şekilde görülebiliyor. Dış cephe giydirmede kullanılan diğer yöntemler ise; folyo kaplama, vinil germe, kompozit kaplama, buzlu folyo ve delikli vinil. Yaptıracağınız bu uygulamalar için bağlı bulunduğunuz belediyeye gidip cephe ölçünüzün miktarı kadar vergi ödemeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra cephe giydirme ile reklamınızı yasal bir şekilde yapabilirsiniz. Kaliteli ve dikkat çekici bir reklam, firmanızın prestijinin artması ve şehrinize renk katmak için sizde Adana Cephe Giydirme ile adınızı duyurun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. abdullah dedi ki:

  işyeri güneş aldığı için delikli ama reklamsız yapıştırma 300*300 lazım örnek ve fiyatı nedir

  1. MS Reklam dedi ki:

   Efendim iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 2. İnçi kayar dedi ki:

  Merhaba!

  1. MS Reklam dedi ki:

   Merhabalar inçi hanım, size nasıl yardımcı olabilirim isterseniz iletişim bölümünden bizlerle görüşüp yardımcı olabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?