0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dijital Baskı Tasarımları ve Çözümleri

Dijital Baskı Tasarımları

İhtiyacınız olan ister grafik tasarımları olsun, ister dijital baskı tasarımları olsun MS Reklamcılık olarak sizin için buradayız. Dijital baskı Tasarımları; kitlelere doğru mesajı iletmek, görseli geliştirmek veya düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir düzlemde olmalıdır. İki boyutlu yada üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, dijital ambalaj baskı tasarımları gibi birçok ortamda dijital yada dijital olmayacak şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, broşür baskı , vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritmi geçerlidir.

MS Reklam Grafik Tasarım ürünleri nelerdir ; sizi veya işinizi anlatacak dijital görselin hazırlanması tamamen profesyonel bir ekibin güvenilir ellerine bırakılmıştır.

Afiş, Bilboard, Branda, Pano
Antetli, Zarf, Kartvizit, Fatura İrsaliye Tasarım
Dizgi Kitap dijital baskı tasarımları
Otokoku, Pad, Magnet, Cepli Dosya, Bıçaklı Tasarımları
Ambalaj dijital baskı tasarımları
Stand Tasarımı
Web Tasarımı
Arayüz Tasarımı
İnteraktif Tasarım
Animasyon 3D Tasarım
Fotoğrafçılık
Kurumsal kimlik Tasarımı

Sizin kullanım bakımından en çok verimi alabileceğiniz en iyi grafik tasarım programları:

Corel Draw

Genel olarak kullanım amacı grafik baskı üzerinedir. Bu amaçla kullanımı daha yaygın olarak kullanılan Corel Draw, kartvizit, el ilanı, broşür, kurumsal kimlik gibi matbaa ürünlerinin baskısı, dijital baskı, reklam tabelaları, tekstil firmaları gibi tasarımlar için tercih edilen bir programdır.

Adobe InDesign

Tasarımcılık anlamındaki yaratıcılık, Adobe InDesign programı sayesinde mümkündür. Kullanıcının kendini geliştirebilmesi, tasarımını yaptığı görseller üzerinde değişiklik yapıp onu kendine özgü bir şekilde ele almasına yarayan kolay ve detaycı kullanıcılar için bir potansiyele sahiptir.

Adobe Photoshop

Çok fazla seçenekleri ile birden çok değişikliğin özgürce yapılabildiği, istenmeyen veya gizlenmesi gereken yazının ve resmin diğer resim üzerinde kaybolmasını yada hafifçe belirlemesini sağlayabildiğiniz çok yönlü programdır. Adobe Photoshop amacı, resmin üzerine farklı resim ile yeni bir tasarım ortaya çıkartmaktır. Ya da resimleri birleştirerek farklı hayal gücüne dayalı tasarımları yapılabilmektedir. Adobe Photoshop pixel tabanlı bir tasarım programıdır.

3DS Max

Gelişmiş yazılımlardan biri olan 3DS Max, genel olarak 3 boyutlu çalışmaların en verimli şekilde ele alınması için kullanılan programdır. Normal görüntünün program dahilinde tasarımlarının kullanıcılar tarafından işlenerek 3 boyutlu görebildiği programda, genellikle yeni projelerin tasarımı veya otomobil tasarımları alanında kullanılır. Hayal gücünün gerçeğe dönüştürülmesine en yakın olan programlardan biridir. İç mimarlar, çizgi animasyonlar içinde kullanılan 3Ds Max tam ismi, “3Ds Studio Max” kişisel zevk içinde birebir ve profesyonellerin en çok tercih ettiği bir programdır.

Adobe Flash / ActionScript

ActionScript, Flash’da kullanılan kodlama dili olarak bilinmektedir. ActionScript ile uygulamalarınızın normal dışı seyreden karmaşık işlevler eklenebilmektedir. Daha çok web tasarımı uygulamalarında kullanılır.

Free Hand

Vektör çizim uygulaması için geliştirilen masaüstü çizim tasarım programıdır. Free Hand ile oluşturduğunuz görüntü ve grafikler üzerinde daimi kaliteye yönelik sonuçlar alırsınız. Pikseli kuvvetlidir. Görüntüyü küçültüp veya büyüttüğünüz zaman herhangi bozulma yaşanmaz.

Adobe Dreamweawer

Adobe’nin diğer gelişmiş programlarından biri olan Dreamweawer web sayfaları üzerinde değişiklik, geliştirmiş yeni tasarımların oluşturulması üzerine yardımcı olan web geliştirme programıdır.

Kişisel zevkler veya iş amacıyla da size saydığımız bu programlar en iyi tasarımlar başlığımızın küresel çapta en çok tercih edilen ve kullanılan programlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?