0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Buzlu Cam Filmi Nedir? Fiyatları ve Çeşitleri

İş sektörlerinin bir bölümünde aynı işi yapan ve aynı platformda müşteriye hitap etmesi gereken personeller bulunuyor. Bu personellerin rahat hareket etmesi, müşterilerin birbirlerinden etkilenmemesi için mekanların bölme bölme ayrılması gerekiyor. Bu işletmelerde bu ayrımın yapılması sırasında görsel ve dekoratif olarak da özel bir nüansın yaratılması gerekiyor. Bu tarz alanlarda buzlu cam filmi kullanılıyor. Ortama modern bir görünüm katan ve estetik bir dizaynı da ortaya çıkaran buzlu cam filmi kaplaması uygun fiyatlı oluşuyla da tercih sebebi oluyor.

İçindekiler

buzlu cam filmi çeşitleri

Buzlu Cam Filmi Nerelerde Kullanılıyor?

Boyut olarak büyük olan her türlü mekanda buzlu cam filmi kullanılabiliyor. Bankacılık, telefon operatörlüğü, sigorta işletmeleri, postane gibi işletmelerde mekanı bölümlere ayırmak ve personelin birbirleriyle olan göz temasını ortadan kaldırmak için bu filmler kolaylıkla uygulanabiliyor. Son yıllarda ev ve villa gibi yapılarda da buzlu cam filmleri mekanda değişik ve özel bir dekor sağlarken çoğu kişi dekorasyon fikirlerinde bu tasarımları tercih ediyor. Son derece hoş bir görünüm sağlayan bu materyaller camın ışık geçirme özelliğini de yok etmesi açısından tercih edilirken, kolay temizlenmesi de ayrı bir tercih sebebi oluşturuyor.

buzlu cam filmi nedir

Buzlu Cam Filmi Montajı

Buzlu Cam Filmi Kaplamasını Yapmak Zor Bir İşlem Mi?

Buzlu cam filmini kaplamak çok da zor olan bir işlem değildir. Ancak işin ehli bir ustadan bu işlem için yardım almak daha hızlı bir işlemi ortaya çıkarır. Buzlu cam filmleri piyasada satılmakta ve farklı modellerde sunulmaktadır. Zevk ve tercihlere özel olan bu kaplama materyalleri normal bir cam üzerine kaplamakta ve hoş bir görsel oluşturmaktadır.

buzlu cam filmi montajı

Buzlu Cam Filmi Ne İşe Yarıyor?

Son aylarda ortaya çıkan pandemi nedeniyle artık çoğu alanın bölmelere ayrılması ve fiziki temasın en aza indirilmesi gerekiyor. Ancak bunu sağlamak için yalnızca sade cam kullanmak çok da hoş olmayan bir görünüm oluşturuyor. Fakat buzlu cam filmi kaplaması yapıldığında ortam daha modern bir görünüme sahip oluyor. Buzlu camlar kişilerin birbirini görmesini de engellerken ışıl ışıl bir görüntünün de ortaya çıkmasını sağlıyor. Aynı odanın içinde rahatlıkla kullanılabilen buzlu cam filmleri arka kısmı göstermemesi bakımından da rahatlık sağlıyor.

buzlu cam filmi fiyatları

Buzlu Cam Filmi Kaplaması Fiyatları Ne Kadar?

Buzlu cam kaplaması yaptırmak isteyenlerin bu işlemi yaptırmak için büyük bir bütçeye ihtiyaçları olmuyor. Son derece makul bir bütçeyle yapılabilen bu işlemdeki avantajı aynı alanı verimli olarak kullanmak oluşturuyor. Bir işletmede her personele ayrı bir oda vermek yerine odalar buzlu cam filmi sayesinde birden çok parçaya ayrılabiliyor. Hem uygun fiyatlı hem de modern bir görünüm sağlaması bakımından bu kaplama işlemi tercih ediliyor.

buzlu cam filmi

Buzlu Cam Filmi Kaplaması Nasıl Yapılıyor?

Balkon camlarında, ev içi kapı camlarında, iş yeri cam bölmelerde tarz bir görünüm sağlayan buzlu cam kaplamalar kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Piyasada kendinden yapışkanlı olan buzlu cam kaplama modelleri satıldığı gibi yalnızca suyla yapıştırılan buzlu cam kaplamaları da bulunuyor. Her iki yöntem de kaliteli bir dizayn sağlarken kendinden yapışkanlı olanların daha kaliteli olduğu biliniyor. Buzlu cam kaplama folyolarında da kalite kalite değişen ürünler bulunuyor. Kalınlık ve ebatları bakımından değişim gösteren fiyatlara sahip olan kaplamalar, plastik materyalinden üretiliyor. Cam görseline farklı bir dizayn ekleyen cam kaplama filmleri için cam giydirme ibaresi de kullanılıyor. Mekanlarınızı bölmelere ayırmak için uygun fiyatlı, modern ve dekoratif bir materyal arıyorsanız cam filmi kaplama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?