0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Afiş Baskı

Afiş baskı tasarımı, sanatçıların ve tasarımcıların yaratıcılıklarını sonuna kadar kullandıkları, kendilerini gerçek manada gösterdikleri alandır. Afiş baskı örneklerini incelediğimizde her kesime hitap eden afiş baskı tasarımları adana MS reklamcılıkta hizmetinize sunulur.

Afişlerin reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılmasına 1870’lerde başlandı. İlk yapılan afiş baskı örnekleri siyah beyaz olarak ve metin olarak tasarlandı. Sonraki yıllarda renkli afiş baskı yönteminin yaygınlaşması ile birlikte  rengarenk tasarımları hayatımıza girmeye başladı. İşte tam da bu noktada tasarımcılar hünerlerini ortaya koyarak hepsi birbirinden güzel afiş tasarımları yapmaya başladı. Afişler ticari pazarlamadan sanatsal tanıtıma kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Tasarımı konusunda ise doğru tasarımı yakalamak oldukça zor.

Baskı tasarımında bilmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise şudur;  en doğru duyguyu en etkili  biçimde karşı tarafa aktarabilmektir. Bu özellikle günümüz grafikerlerinin tasarımı hakkında en çok dikkat etmeleri gereken konudur. Birçok tasarımcı iyi tasarımın en çarpıcı olduğu yanılgısına düşüyor. Oysa ki sadeliğin konu edildiği bir etkinlik için hazırlanan afiş reklamının olabildiğince soft ve sade hazırlanması muhtemelen daha iyi sonuç verecektir.

Tasarım Boyutları

50×70 afiş baskı fiyatı tutunda 70×100 poster baskı fiyat konusunda yetkili çalışanlarımız bilgi alarak, istediğiniz boyutlarda bütçenize uygun tasırmlar yaptıra bilirsiniz. Adana MS Reklamcılık internet adresimizden Baskı  tasarımlarımızı inceleye bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?