0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Araç Kaplama

Araç kaplama özellikle reklam yöntemleri arasında uzun süreli kullanım ve uygun fiyatlı oluşundan dolayı tercih edilmektedir. Adana araç kaplama hizmeti ile 3-5 yıl arasında kesintisiz firmanızın reklamı yapabilirsiniz. Araç kaplamanın firmaya birçok avantajı vardır. Öncelikle her yıl firmanız hizmetlerini içeren reklam yöntemleri arayışına girmezsiniz. Bunun dışında reklam maliyetlerinizin düşmesine de olanak sağlar. Dış mekanda kullanılacağı için sağlamdır. Herhangi bir hava koşulundan ya da güneş ışınlarından etkilenmez. Aynı zamanda araca yapılan kaplamayı dilediğiniz zaman söktüre bilirsiniz. Kaplama söküldüğü zaman aracınız eski haline döner. Yapışkan izi kesinlikle belli olmaz. Araç kaplama ile birçok araç çizilmeden ya da güneş ışınlarından korunur.

Araç Kaplamanın Avantajları

araç kaplama

Aracında çizikler olan kişilerin de tercih ettiği araç kaplama işlemi ile aracınızın renginde değişikliğe gidebilirsiniz. Adana araç kaplama konusunda tercih edeceğiniz firmanın kullandığı malzemelerin de kaliteli olduğuna dikkat etmelisiniz. Aracına gözü gibi bakan kişilerin olmazsa olmazı olan araç kaplama işlemi aracın boyasını da korumaktadır. Reklam sektöründe sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Reklamlarınızın 7/24 müşterilere ulaşmasını isterseniz araç kaplama yöntemini tercih edebilirsiniz. Durağan bir reklama göre daha fazla müşteri kitlesine ulaşarak firmanız ile bağlantı kuracak müşteri sayısını arttırabilirsiniz. Araç kaplama işlemi yapılırken araçta bulunması gereken bilgiler siz belirlersiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanan kaplama baskıya geçmeden beğeninize sunulmaktadır. Uzman grafikerler tarafından tasarlanan bu kaplamalar uzun uğraşlar gerektirmektedir.

araç folyo kaplama

Bir kere araç kaplama için vereceğiniz ücret ile en az 3 yıl reklam yapabilme şansını yakalayabilirsiniz. Adana araç kaplama ile reklam giderlerinde karlı çıkan taraf siz olun. Cast folyo malzemesi ile yapılan kaplamalar uzun süreli kullanım için idealdir. Aracın orijinal boyasına zarar vermeden yaptıracağınız araç kaplama yine reklam firmaları tarafından sökülmelidir. Aracın temizliği de kolaylıkla yapılabilmektedir. Reklam yöntemleri arasından en uygun ve en işe yarayan yöntem araç kaplamadır. Zamanla deforme olan kaplamalar beklentilerinizi ise tam anlamıyla karşılayacaktır. Bir kaplamadan alacağınız maksimum verimi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Aracınızı beklentilerinizi karşılayacak şekilde kaplama yaptırmak istiyorsanız alanında uzman firmaları tercih etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Burak Öner dedi ki:

  Nissan skystar pikabı kaplatmak istiyoruz fiyat alabilir miyim?

  1. Sabri dedi ki:

   2007 clio tavan forya kaplama ucreti ne kadar

 2. ahmet dedi ki:

  92 model dogan kompile folyo kaplatmak istiyorum fiyat ne olur

  1. MS Reklam dedi ki:

   Merhabalar Ahmet bey, iletişim için telefon numaralarımızı arayarak güncel fiyatlarımızı alabilirsiniz.

 3. Alparslan dedi ki:

  Golf 5 mat siyah kaplama yapyırmak istiyorum fiyatı ne olur acaba

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?