0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dijital Baskı Çözümleri ve Hizmetleri

MS Reklam baskılama çözümleri, esnek, ölçeklenebilir, kullanımı yenilikçidir. En son teknolojide baskı üretim sistemlerimiz, yüksek performansı sağlıyor. Üretkenlik, verimlilik, kalite için yeni standartlar koyuyor. Dijital baskıyla ortamı ne kadar çok şey talep ederse etsin her zaman dijital baskı çözümleri üretmekteyiz.

MS reklam ürün yelpazemiz, temel ürünümüz Pro C901 Graphic Arts Edition daha hafif üretim için Pro C720, etkileyici seviyelerde çok yönlülük, ölç eklene bilirlik  performans sağlayarak müşterilerin kabiliyetlerini arttırmak, müşteriye sunulan iş girdisinden çıktısına kadar tüm hizmetlerini genişletmek amacıyla özel olarak seçilen kapsamlı iş akış çözümleri sorunsuz destekliyor.

MS reklam yazılımımız, profesyonel hizmetlerimiz ile becerilerimizin, esnek, güçlü tek durak baskılama yönetimi çözümleri kapsamlı şekilde, pazar lideri portföyü dahilinde bir araya geldiği noktadadır.

Kısa sürede hızlı devirle en kaliteli baskıyı sağlayan büyük donanım ile yazılımlardan daha fazlasını öneriyor. Büyüme başarıyı ateşleyecek fikir ve öneriler getirmekten gurur duyuyoruz. Yapılan yatırımın hızlıca geri dönüşünü almayı kolaylaştırmak adına buradayız.

Günümüzde üretim baskı teknolojisi kullanılarak dünya genelinde 50 trilyondan fazla sayfa basılmaktadır. bunların yalnızca %2’si dijital baskıdır. Dijital baskıdaki fırsatlar sağladığı avantajlar çok büyüktür. Xerox’un ileri düzey baskım teknolojisi hizmetleri, işletmenizin gelişmesi karınızın yükselmesine yardımcı olacak doğru baskılama uygulamaları sağlar. Baskı çözümleri, geleneksel baskı teknolojileri ile dijital baskıyı entegre etmeye yardımcı olur. yüzeyi ışığa duyarlı bir maddeyle kaplı olan bir kağıt üzerine, kalıptan çekilmiş resim, yazı kopyasıdır.

Dijital Baskı

Xerox Dijital Baskı Makineleri
Pazardaki en kapsamlı dijital tabaka makinelerini, yazıcılarını sunar. Tabaka beslemeli yazıcıları grafikli tanıtım materyalleri, ticari, tedarikçilerinin yayımcılık,  doğrudan posta, isteğe bağlı baskılama, hızlı fotoğraf yayımcılık işleri, ambalajlama ile pazarlama materyalleri gibi yüksek hızlı, yüksek hacimli baskılama uygulamaları idealdir. Yüksek hacimli baskı makinesi modellerimiz ve üretim yazıcılarımız tam renkli, siyah-beyaz veya parlak renkli modellerde mevcut olup, canlı renk kalitesini yüksek hızda üretkenlikle birleştirir.

Xerox Üretim Yazıcı/Baskı Makinesi Ürünleri
Size uygun Xerox üretim yazıcısı veya basım makinesi hangisi? iGen basım makineleri en üst düzey renkli ürün çözümleri; hız, kalite çok yönlü özellikleri benzersiz şekilde bir araya getirmektedir. Versant renkli  makineler, otomasyonu üst düzeye çıkararak yüksek kalite, daha geniş medya ve ileri özellikler sunar. Karmaşık süreçlere daha az zaman harcayarak daha hızlı iş dönüş süreleri daha fazla işi daha hızlı yapma kabiliyeti sağlayacaksınız! xerox dijital baski makineleri üst düzey departmanlar, baskılama profesyonellerle kurumsal müşteriler için idealdir. Bazı xerox dijital baskı makinesi özel metalik altın veya gümüş mürekkepler gibi opsiyonel beşinci renklere sahiptir. Nuvera m üretim sistemleri, siyah beyaz yayıncılık en üst düzey tek renkli yazıcılarımız dır.

Etkileyici çeşitlilikte besleme ile son işlem seçenekleri sunan çoklu modüler sistemlere sahip muhtelif baskılama hızında sunulur. D Serisi tek renkli yazıcılar, üst düzey departmanlar, baskı profesyonelleri ve kurumsal müşteriler için idealdir. Metinlerde, koyu renklerde, fotoğraflarla  grafiklerde canlı profesyonel sonuçlar için olağanüstü renk kalitesine sahip tutarlı, yüksek kaliteli baskılar sağlar. Bazı D Serisi yazıcı/fotokopi makinesi modelleri, fotokopi/yazdırma/tarama/e-posta fonksiyonlarına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?