0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dijital Baskı Duvar Panoları

Dijital Baskı Duvar Panoları

Dijital Baskı; Kelime anlamı olarak baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demek. Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen, ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle bez, kumaş, naylon gibi yüzeylere yazılma işidir. Günümüzde özellikle reklam firmaları artık dijital baskı kullanıyor. Böylece hazırlanacak baskı numuneler için günlerce kalıp, şablon hazırlanmasına gerek kalmıyor.

Kanvas  tablolar evlerimizi mükemmel gösteren ev dekorasyon panoları olarak hayatımıza renk katmıştır.  Dijital baskı yada çeşitli boyama teknikleri ile kanvas tablo nasıl yapılır konumuzda evlerinize en uygun tabloyu yapacak çeşitli süslemelerle duvarlarınızı renklendire bileceksiniz .

Kanvas Tablo Yapma

Tabloların  iskeletlerinde ağaç tercih ediliyor. Tabloların ağaçtan yapılması da tabloların hem hafif hem de dayanıklı olmasını sağlıyor.

Bu tablolardaki ağaçlar kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Kullanılan ahşap ile ağaçlar kesinlikle sağlam olmak zorundadır. Eğer bu noktaya dikkat edilmezse dijital baskı duvar panoları da istediğiniz derecede sağlam olmayacaktır. Dijital baskı duvar panoları çalışmalarında önemli olan diğer bir nokta ise kullanılan bezde kalitedir. Bezin kaliteli olması üzerinde yer alacak olan dijital baskı duvar panoları çalışmasının kaliteli olmasını sağlar. Eğer kumaş kalitesiz olursa baskılar da kalitesiz görünecektir. İnsanların hayranlık duyduğu mükemmel ötesi tabloların yapımı oldukça zordur. Dijital baskı duvar panoları güzel olduğu kadar yapım aşamasında fazlasıyla zahmet gerektiren işçilik isteyen bir durumdur. O yüzden tablolar yapılırken işinde deneyim sahibi marangozlar tercih edilmektedir.

Kanvas Tablo Malzemeleri

Kanvas tablo malzemeleri kumaş, zımba makinesi ve tablodur.

Bu konuyla ilgili Adana MS Reklamcılık sitemizden dijital baskı tablo fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim linkinden ulaşa bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?