0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Çatı Tabelası İmalatı ve Hizmetleri

Reklam ve tanıtım çalışmaları içerisinde kullanılma olanağına sahip tabela çeşitleri, her geçen gün geliştirilmiş çözümler ile yenilenmektedir. Dikkat çekme, tanıtım yapma ve bulunduğu konumdan uzak mesafelere kadar görülebilme avantajı sunan çatı tabelası modelleri ile günümüzde sıklıkla karşılaşılmaktadır. Tabelacılık sektörü içerisinde yer alan birçok tabela modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Bu tabela çeşitleri arasında boyut açısından daha büyük ve daha yükseklere yapılan Çatı tabelasının yapılması planlanan alanın iyi bir planlanması gerekmektedir. Özellikle fizibilite çalışmasının gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Konumu ve boyutu itibari ile montaj yapılması uzun süre kullanılabilecek potansiyellerde yapılması gerektiğini vurgulamaktadır. Bu nedenle kaliteli çalışmaların gerçekleştirilmesi zorunlu kılınmaktadır.

Çatı Tabelası İmalatı ve Hizmetleri

çatı tabelaları

Genellikle büyük iş merkezlerinde veya devasa boyutlarda inşa edilen yapıların tepe noktasına montaj edilen Adana çatı tabelası adından da anlaşılacağı gibi çatı konumuna montaj edilmektedir. Yüksekte yer alması ve tepe noktasına inşa edilmesi daha fazla rüzgâr alan bölgeye işaret etmesi nedeniyle rüzgâra dayanıklı olmasına ve montaj yapıldığı alanın iyi organize edilmesi gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. Kaliteli ve sektörün önde gelen firmaları ile yapılan çalışmalar uzun vadede kullanılacak kaliteli tabelalara sahip olunmasını sağlamaktadır. Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği, binaların kat sayısı, tabelaların görünmesi ve net okunabilir olması planlanan mesafe gibi unsurlar çatı tabelası yapılırken belirleyici unsurları oluşturmaktadır.

çatı tabelası

Genellikle devasa boyutlara sahip binalar, yapılar veya alışveriş merkezlerinin çatılarına monte edilen çatı tabelası modelleri görkemli ve çarpıcı görsellikleri ile dikkat çekmektedir. Diğer binalar arasında kaybolmuş işletmelerin arasında son derece etkileyici görünümleri ile elde edilmek istenen amaca ulaşılması çatı tabelaları ile mümkün olmaktadır. Sadece yüksekliği veya görsellik ile harflerin boyutlarından ziyade çatı tabelaları ile çalışılan firmanın tarım konusunda da başarılı olması kaliteli sonuçların ortaya çıkmasında etkili olmaktadır. Kalite konusunda firmamızın sunduğu çalışmalar üstün kalite standartlarına uyumlu olarak gerçekleştirmekte ve uzun ömürlü kullanıma sahip ürünlerin ortaya konulmasını sağlamaktadır. Etkileyici özellikleri ile müşteri potansiyelini arttırma ve marka bilinirliğinin daha geniş hedeflere ulaşmasında çatı tabelaları son derece çarpıcı etkilere sahip olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?