0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Tabela Fiyatları, Modelleri ve Çeşitleri

Tabela, bir yerlere görünür olarak yerleştirilmiş bir panodur. Reklamcılık faaliyetleri, aydınlatma faaliyetleri veya farklı durumlar için kullanılabilir. İstasyonlar veya duraklar, sokak kenarları, havalimanları, alışveriş merkezleri veya işyerlerinin vitrinlerinde kullanılabilirler. Eğer ki Türkiye’nin güzide şehri Adana’da iseniz eğer o zaman tabela konusunda hiçbir probleminiz kalmaz. Adana tabela ile birlikte sizler de aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Görsel veya yazılı metinler içeren tabelaların yapılması da bir hayli meşakkatlidir. Yapımında dikkat edilmesi gereken çok şey vardır. Uzun ömürlü olması için tecrübeli, işi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu noktada Adana tabela firmaları sizler için en doğru sonuca ulaşmanızı sağlar. En kaliteli ürünleri buradan bulabilirsiniz.

İçindekiler

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde teknoloji ile birlikte reklamcılık modeli de epey bir üst sıralara çıkmıştır. Gelişim konusunda teknolojiyi çok iyi takip eden reklamcılıkta yine en önemli obje tabelalardır. Uzaklardan dahi işyerinin veya reklam metninin fark edilmesini sağlayan bu tabelalarda da çeşitlilik hat safhadadır. Adana tabelacı içerisinde bulunan çeşitler şu şekildedir:

Led Tabelalar

Led ışıkları ile aydınlatılmış olan bu tabelalar, günümüzün en iyi tabelalarını oluşturmaktadır. Günün her saatinde görünür olan bu tabelalarda sizler de rahat edeceksiniz. İşyerinizi görünür kılma konusunda tabelaların faydasını kısa sürede görece ve ciroya etkilerini fark edeceksiniz.

Neon Tabelalar

Led ışıklarıa yerine Neon ışıkları kullanılan tabelalarda günümüzde çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Gece veya gündüz demeden her daim bu tabelaları kullanarak aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Dijital Tabelalar

Dijital tabelalar genel olarak gerçek amaçlı reklamcılık faaliyetlerinde kullanılır.  Bilgi veya reklamcılık faaliyetleri konusunda oldukça sık kullanılır. Bu tabelalar ile birlikte sizler de istediğiniz şartları Adana tabela ile birlikte bulabilirsiniz.

3D Tabelalar

Gerçek gibi göründükleri için günümüzde çok sık bir şekilde talep görmektedir. Ancak gerek ücreti gerekse yapım zorluğu nedeniyle yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Bundan dolayı da sizlerin kısa sürede aradığınız etkili reklamcılık faaliyetlerini yürütmenizi sağlar.

LED Adana Tabela

LED (Light Emitting Diode) olarak bilinen LED tabela, günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu tabelaların özelliklerinden dolayı çok sık şekilde karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

Tabelaların tercih edilmesinin altında yatan nedenler şunlardır:

  • Yüksek parlaklık vermeleri ilk nedendir. Rakip aydınlatma sistemlerine göre en iyi ışık kalitesini binlerce farklı renk seçeneği ile LED tabelalarda alabilirsiniz.
  • Adana tabela firmaları tarafından çok satılan LED aydınlatma ve tabela sistemlerinin en büyük özelliği de enerji tasarrufu olarak dikkat çeker. Enerji tasarrufu konusunda bu tabelalar son derece iyidir.
  • Renk çeşitliliği konusunda da LED tabelalar çağımızın gereksinimlerini sağlar. Binlerce çeşit renk seçeneğini sadece bu tabelalarda elde edebilirsiniz.
  • Düşük maliyet konusunda da LED Tabelalar rakiplerine göre çok iyidir. Düşük maliyetli ürünler olması daha fazla tercih edilmesini sağlar.
  • Uzun ömürlü olması bu tabelaların daha fazla tercih edilmesini sağlar. Düşük maliyetli ve uzun ömürlü olan bu tabelalar elbette herkesin tercih faktörüdür.
  • LED tabelalar aynı zamanda dayanıklıdır. Bu tabelalar nem ve soğuğa karşı da dayanıklıdır.

Bunun gibi özelliklere sahip olan LED tabelalara Adana tabelacı ile birlikte ulaşabilirsiniz

Reklam tanıtım çalışmaları içerisinde kendini gösteren tabelacılık sektörü, uzun yıllardır küçük büyük bütün işletmelerin kullandığı reklam aracı olmaktadır. Reklam dayalı olarak geliştirilen tabelacılık sektörü ciddi anlamda önem arz etmektedir. Firmaların ya da markaların müşteriler tarafından tanınması ve zihinlerde kalıcı bir yere sahip olması konusunda önemli bir konuma sahiptir. Bu sektörde yer alan Adana tabela hizmetleri son derece etkileyici ve üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Kullanım alanlarına bağlı olarak farklı kurumlara göre birçok model ve çeşide sahip tabelalar, talep edilen kuruma göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak iç mekan (indoor) ve dış mekan (autdoor) olarak bölüme ayrılan tabela çeşitleri, kullanılan malzemeye göre de farklılık göstermektedir.

Görselliği ve etkileyiciliği konusunda ışıklı ve ışıksız tabelalar farklı bir özellik kapsamında talep edilmekte ve kullanılmaktadır. Ayrıca devasa boyutları ile dikkat çeken totem tabelalar da sıkça tercih edilen Adana tabela firmaları çeşitleri arasında boy göstermektedir. Diğer taraftan tabela kullanımına ihtiyaç duyan ve kullanma gereği duyan işletmelere veya kurumlara göre avukat tabelası, eczacı tabelası, doktor tabelası ve benzeri şekillerde farklı isimler ile çoğaltıla bilmektedir. İşletmelerin ticari kimliğini yansıtma konusunda son derece etkili bir rol üstlenen tabela çeşitleri müşterinin isteklerine bağlı olarak üretilmekte ve montaj edilmektedir. Kullanılacak alan ve alana uygun olarak talep edilen boyut, hacim ve görsel özellikleri ile birlikte müşterinin isteğine bağlı donatılmaktadır.

Tabela tasarımı yapılırken kullanılacak olan ışıklandırma ve metin oldukça önem arz etmektedir. Genellikle uzun süre kullanılma ihtiyacı duyulan tabelaların kalitesi, maliyetten daha fazla üzerinde durulması gereken bir unsurdur. Bu konuda Adana reklam tabela hizmeti verilirken müşterilerimiz için en doğru seçimin yapılmasına bilhassa önem verilmektedir. Dış mekanlarda kullanılacak tabela çeşitlerinin kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olmasına dikkat edilmektedir.

Tüm olumsuz durumlar ve zarar görülecek potansiyel unsurlar gözden geçirilerek tabela özelliklerinin bu unsurlara göre tasarlanması sağlanmaktadır. Ticari açıdan altı çizilir bir konumda yer alan tabela kullanımı; işletmelerin, müşterilere karşı kurumunu ve sunduğu hizmetlerini en iyi şekilde açıklamayı ve tanıtmayı başarabilmektedir.

Adana Tabela Fiyatları

Adana tabela konusunda belirli fiyat standartlarına sahiptir. Ancak genel olarak değişen tabela fiyatları da sizlerin isteklerine göre şekillenmektedir. Bu durumda yapmanız gereken şey en hızlı şekilde tabelalara ulaşmak olacaktır. En doğru şekilde tabelaları elde etmek isterseniz eğer burada karşınıza çıkan seçenekleri değerlendirmelisiniz. Bir tabelanın fiyatları şunlara bağlıdır:

  • Tabelanın büyüklüğü
  • Tabelada kullanılan malzemeler
  • Baskı kalitesi
  • Tabelanın kullanılacağı alan

Bunun gibi faktörler haricinde aynı zamanda tabelanın montaj ve tasarımı konusunda da gereken aksiyonun alınması gerekir. Adana tabela fiyatları konusunda atacağınız adımlarda kaliteli malzeme ve doğru işçiliğe önem vermelisiniz. Zira en ucuza yöneleyim derken senelerce uğraşacağınız bir problem ile karşılaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Adana’daki En İyi Tabelacı Kim?

Adana tabela firmaları arasında en iyi olanı mı arıyorsunuz? O halde tabela konusunda araştırmalarınıza devam edebilirsiniz. Çünkü tabelayı en iyi yapan kişiye ulaşmak çok kolay. MS Reklam firması olarak sizlere en iyi tabelayı üretiyoruz. Üstüne üstlük tabela konusunda istediğiniz her yere kargolama yapıyoruz. Sadece Adana bölgesinde değil tüm Türkiye’de tabela üretimi yaparak satışlarını gerçekleştiriyoruz.

Yılların verdiği profesyonellik ve tecrübe ile birlikte sizler de tabela konusunda aradığınızı bulmak istemez misiniz? En iyiyi ucuza almak için hemen sizler de MS Reklam Adana tabela firmamızı tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?