0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Tişört Baskı Tasarımı ve Hizmetleri

Kendinize özel, sizden çizgilerin bulunduğu, kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz, görenlerin ısrarla nereden aldığınızı sorduğu bir tişört mü istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Adana tişört baskı alanında kalitesini göstermiş olup, aynı zamanda da birçok mutlu müşteri kitlesine sahip bir firmadır. Birçok isteğinizi özenli bir şekilde yerine getiren, tecrübeli ve dinamik çalışanlarımız ile istenilen işi düzenli ve hızlı bir şekilde bitirip teslimini sağlamaktayız. Bu sayede güvenilirliğimizi ve kalitemizi ilk elden göstermiş olup, birçok müşterimizden ikinci siparişlerini almakta ve memnuniyetlerini dile getirmelerinden mutluluk duymaktayız. Kalitemizden ödün vermeden çalışmamız, disiplinli oluşumuz ve zamanında ürünlerimizi teslim etmemiz bu alanda tercih edilir olmamızı sağlayan en büyük etken olmuştur. Bir etken de istediğiniz özellikleri ve tarifinizi aynen uygulaya bilmemizdir.

İçindekiler

Adana Tişört Baskı Tasarımı ve Hizmetleri

Kullanılan ürün ve malzemelerin kalitesi de önemli ölçüde bizi yansıtmaktadır. Bu nedenle uzun süre kalıcı, yüksek kalite baskılar yapmaktayız. Bunun yanında kullandığımız kumaş türleri, her mevsime uygun çeşitlilik siz değerli müşterilerimizin rahat kullanımı içi özenle seçilmiştir. Tişört baskı fiyatları olarak, baskı yapan diğer firmalardan farklarımızdan biri ise kalıplarımızdır. Tek tip olmayıp birçok boyuta ve kalıp çeşidine uygun tişörtlerimiz mevcut bulunmaktadır. Geniş ve dar kalıplar, yetişkin ve çocuk kalıpları, cinsiyetlere göre de iki farklı kesim bulunmaktadır. Seçim yaparken, aradığınız kriterler mutlaka vardır diyebileceğimiz bir çeşitliliği sağlamaktayız.

tişört baskı fiyatları

Sadece kişiye özel olmamakla birlikte bir farkındalık yaratmak amaçlı veya bilinçlenme için yapılan etkinliklerde kullanabileceğiniz tişörtler bastırabilirsiniz. Aynı zamanda bir firmanız var ise çalışanlarınıza özel, markanıza uygun çalışma üniformaları için baskı yaptırabilirsiniz. Yeni açtığınız bir iş yeriniz varsa, reklamınızı tişört baskısı sayesinde görsel anlamda reklamını yaparak duyurabilirsiniz. Ailenize özel farklı şeyler tasarlayabilir veya sevgili tişörtü oluşturup sevgilinize kendi ellerinizle güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Adana Tişört Baskı

Tasarımlarınızı Adana tişört ile iletişime geçerek oluşturmaya başlayabilir belki de kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Yapacağınız tek şey bize ulaşıp baskı yaptırmak istediğiniz tişört modelini, bedenini ve rengini belirlemek. Ardından da ön veya arka yüze yapılmasını istediğiniz resmin, isterseniz de yazının bir kopyasını bize ulaştırmanızdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Kerem dedi ki:

  Merhaba tişört gönderip bizim istediğimiz logoyu 250 adet tişört bastırmak istiyoruz nekadar olur

 2. melisa dedi ki:

  Hacettepe tıp tşörtü ne kadara olur

  1. MS Reklam dedi ki:

   Efendim iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?