0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dijital Baskı Nedir Nasıl Yapılır

İçindekiler

Dijital Baskı Nedir Nasıl Yapılır

Son on yılda internet reklamları yükselişe geçsede, dijital baskı hala firmalar tarafından en önemli rol teşkil etmektedir. Birçok şirket firmalarını en iyi şekilde duyurmak adına dijital tasarım yaptırmaktadır. Bu uygulama daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için  doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitliliğide dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.

Dijital Baskı nedir?

Dijital baskı nedir denildiğinde, görselin doğrudan çeşitli materyallerin üzerine basılmasıdır. Genellikle profesyonel baskıyla küçük işlerin tanıtım hizmeti veren firmalarda çoklukla karşımıza çıkıyor. Dijital baskı nedir, nasıl yapılır; merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ile fotoğrafların gelişmiş basım teknolojileri, kaliteli ve hızlı şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden dijital baskı makinası ile yapılır.

Geleneksel ve eski basım teknolojileri ile yapılamayanı yapan, baskılama miktarı ölçeklenebilen, birim maliyetleri standart,  değişken veri taşıyan içerikleri eş zamanlı basabilen, görüntüsü ile içeriği özelleştirilebilen baskılama teknolojisine dijital baskı denir.

Dijital Baskı Atölyesi

Basım  atölyesi tasarımcıları tarafından bilgisayar ortamında hazırlanmış veya aktarılmış dizayn, çizimlerin ve fotoğrafların gelişmiş teknoloji ile kaliteli ve hızlı şekilde her türlü malzeme üzerine aktarılmasıdır. Kaliteli, hızlı çözümler sunan dijital baskılar diğer baskılama tekniklerini geride bırakmıştır. Diğer taraftan sürekli gelişen teknoloji olduğu için kalite, hızı ve iş fırsatları artmaktadır.

Dijital Basım Atölyesi Hizmetler: Dijital, UV, Vinil, Folyo, Baskes, Branda, Afiş, Poster, Mesh Baskı,Duratrans Baskı.

Bu konuyla ilgili Adana MS Reklam basım atölyesi tasarımlarını ve ucuz dijital baskı fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için, 0322 911 0 567 telefondan bizi arayabilir veya iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?