0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Pleksi Kutu Harf Tabela

Bilgisayarlı tasarım sistemlerinin gelişmesine bağlı olarak, reklam sektörü hızla gelişen ve yükselen bir ivme göstermiştir. Bu gelişmeye bağlı olarak ortaya birbirinden güzel ve göz alıcı dizaynlara sahip tabela sistemleri daha sık kullanılır hale gelmiştir. Pleksi Kutu Harf Tabela bu uygulamaların en fazla rağbet gören çeşitlerinden biridir. Birçok farklı uygulamaya imkân veren çeşitlere sahiptir. Pleksi malzeme, plastik bir cam diye tabir edilen bir malzemedir.Klasik camlara göre daha hafif olan ve an az 6 kat daha dayanıklı olan bu malzeme ısıyı daha az ileterek tabelanın kullanım süresini uzatır.

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

  • Renkli
  • Buzlu
  • Transparan renkli
  • Şeffaf
  • Simli
  • Lümen
  • Fosforlu renkli gibi birçok şekilde uygulanabilir.

Kolay uygulanabilir ve modern görüntüsü sebebiyle birçok iş kolunda ana malzeme olarak kullanılır. Pleksi kutu harf tabela sistemleri standart görünüşlü tabelalara oranla, daha çok dikkat çekici olması ve müşterileri cezbetmesi dolayısı ile çok sık tercih edilen reklam tabela uygulamasıdır. Bu özelliğinin dışında diğer tabela uygulamalarına oranla daha uzun ömürlü olması tercih sebeplerinden en önemlisidir. Adana pleksi kutu harf tabela kullanılan renklerin solmaması, eskime ve yıpranma gibi sorunlar ortaya çıkmaması sebebiyle en ekonomik tercihtir. Kısa sürelerde deforme olan diğer tabela çeşitlerine nazaran en kalıcı uygulamadır. Sistem uygulamasında tercihe göre ışıklı veya ışıksız modelleri uygulanabilir.

Pleksi Kutu Harf Tabela

Işıklı uygulama tercih edilirse tabelanın içine şeritler halinde LED ışık döşenir. Işıklı Pleksi kutu harf  uygulanırken içeriye döşenecek olan LED ışık kaynağının kalitesine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde su geçirebilir, fazla enerji harcar ve çok uzun ömürlü olmayabilir. Işıksız tabela uygulanmaya karar verildiğinde tabelanın arkası dekota adı verilen malzeme ile kaplanır. Bu tür göz alıcı tabelaların sürekli aynı canlılıkta kalabilmesi için belirli zaman aralıklarında bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Tabelanız dışarda ise mevsim şartları sebebiyle kirlenme oluşur ve oluşan gölgeler harflerin canlı kalmasını önler. Son ve en önemli olanı ise bu tür kalitesi yüksek sistemleri mutlaka konusunda uzman ve teknik kapasitesi yeterli olan firmalara yaptırmak gerekliliğidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?