0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
UV Dijital Baskı Merkezi ve Hizmetleri

Baskı çalışmalarının kuruma süresini azaltarak bir saniyeden daha az bir sürede kurumasını sağlamak ve güneş ışığına dayanıklı olması yönüyle güneşte solma gibi olumsuzlukların yaşanmadığı teknik Adana uv baskı tekniği olarak bilinmekte ve uygulanmaktadır. Ofset baskı gibi baskılara kıyasla daha dayanıklı yapıya sahip olmaktadır. Güneş ışığından ve sudan etkilenmeyen dayanıklılığa sahiptir. Böyle bir kaliteye sahip olması tercih edilirliğini arttırmakta ve bünyemizde rahatlıkla kullanılması sağlanmaktadır.  Çeşitli malzemelere uv kurutma sistemi farklı ile istenilen renkte ve oranda sorunsuz olarak baskı yapılabilme avantajı uv baskıda mevcuttur. Ayrıca leksan film, şeffaf, kağıt, alüminyum etiketler, opak çıkartma, kontrol panel etiketleri ve ürün üzerine kullanma talimatları gibi geniş bir uygulama çeşitliliğine imkan tanımaktadır.

UV Baskı İç ve Dış Mekan

Reklam ve tanıtım amaçlı çalışmaların yoğun olması ve küçük büyük tüm işletmelerin, markaların ve kurumların gerek tanıtım gerek reklam ve gerekse bilgilendirme amaçlı ihtiyaç duyduğu etiket ve ambalaj ürünlerinde Uv baskı tercih edilmektedir. Burada uv baskının ön plana çıkması dayanıklılığından kaynaklanmaktadır. Özellikle marka tanıtımı için kullanan firmalar için uzun süreli dayanıklılığa sahip olması ve hem markasına hem de verdiği hizmete gösterdiği ciddiyete uygun olması açısından uv baskı tercih edilen ve edilebilme ihtimali sunan kaliteli bir baskı seçeneğini oluşturmaktadır. Birçok marka ve firma uv baskıyı kalitesi yönüyle tercih etmektedir. Marka tanıtımı için bastırılan uv baskıların uzun süre deforme olmadan kullanılabilmesi önem arz eder. Bu nedenle kalite önemli bir etken olmaktadır.

UV Baskı Nedir

Mevcut ve potansiyel müşterilere dağıtılan etiket ve benzeri reklam ve tanıtım malzemelerinin müşterilerinin dikkatini çekmesi ve görsel etkiyi sağlaması için kaliteli tercih yapılması, müşteriler tarafından olumlu bir imaj çalışması açısından da avantajlı olmaktadır. Diğer taraftan Uv baskı fiyatları kullanım alanlarını birtakım kategori içine almak gerekirse; PVC esaslı plakalar, ayna yüzeyi olmayan metaller, ahşap plakalar, cam plakalar, uv baskıya uygun tekstil veya rulolar, düzgün yüzeyli taşlar ve benzeri alanlar uv baskının genel kullanım alanlarını oluşturmaktadır. Ayrıca gelişen teknolojinin etkileri ile daha kaliteli ve geniş özelliklere sahip uv baskı seçenekleri ile karşılaşılmakta ve faydalanılmaktadır. Firmalar ve markalara daha kaliteli özelliklerde ürün sunumu da böylece gerçekleşmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?