0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dijital Baskı Çanta

İçindekiler

Dijital Baskı Çanta

Dijital bez çanta üretimi ;

Dijital baskılı çanta oldukça hızlı üretilmektedir. Boş bez çanta üzerine istediğiniz desen basılabilir. Acil baskılı bez çanta lazım olduğunda 1 gün içerisinde çanta üretimi yapabilmekteyiz. Renk ve kalıp sorunu olmayana dijital bez çantalar da bekleme süresi yok. Baskılı çanta üzerinde ki tasarımlar yıkamaya dayanaklıdır.

Her tasarımdan 1 tane ve ya 10 tane bastırmak istiyorsanız bu baskı tipi tam size göre. Dijital basım  ile çantalar üzerine fotoğraf bile basabilirsiniz. Bez çantalar üzerine yapılan dijital baskılar 20-30 yıkama kadar dayanabilmektedir. En az 10 adetlik basım yapmaktayız. Acil bir fuar ve ya organizasyon için baskılama yaptırabilirsiniz. Kalıp parası yok – renk sayısı yok . Bütün renkleri dijital baskılama ile bez çanta üzerine basabiliyoruz.

Kumaş Tasarımlı Çantalar

Son zamanlarda gençlerde ağırlıklı olmak üzere her kesimden insanın kolunda bir kumaş tasarımlı çantalar var. Düz açık renk, basit bir kesim, fermuarsız çıtçıtsız, aslında poşetten hallice, ama illa ki pamuklu kumaştan, kimi zaman resimli desenli, kimi zaman mesaj kaygılı, bazıları da promosyon amaçlı.

Bu kadar yaygın bir bez çanta patlamasıyla karşılaşmamızın nedeni ise baskı çantaların aksesuardan öte bir o kadar da işlevsel olması. Bazıları kitap defter taşımak için, bu tür çantaları kullanıyor. Yünlerini yanından ayıramayan örgü meraklıları şişlerinin ucunu gösteriyor bez çantasından. Kimileri fotoğraf makinesini atıveriyor içine. Çantasında gazoz kapakları biriktiren görmedik henüz ama, o da vardır muhtemelen.

Ekolojik nedenlerle plastik poşetlere isyan bayrağını çeken ve bez çantasını domates, biber, patlıcanla dolduranlar da var. Bazıları da moda oldu diye takıyor, ama pratikliğine de toz kondurmuyor. Kısacası binbir amaca hizmet eden bir eşya giriverdi hayatımıza.

Firmamız, kumaşa baskılı tekniklerinden süblimasyon dijital baskıyı uygulamaktadır. Kumaşa baskı üzerine birçok seçenek mevcut iken süblimasyon dijital baskı ile alttaki avantajlar elde edilir. Diğer baskı yöntemleri, maliyetin karşılanması için asgari 500m gerektirir. Firmamız ise, süblimasyon baskı ile düzine metrebesinde baskı yapabilir.

Tekniğimiz, polyester kumaşa baskı sağlar. Dünya pamuk üretiminin sınırlı olduğunu düşünüldüğünde polyester kumaşa baskının üretim kapasitesini olumlu etkileyeceği anlaşılır. Varyant çalışmaları dijital süblimasyonda pratikçe yapılır ve ideal renk kombinasyonu çabucak elde edilir. CMYK renk kombinasyonunun pratikte sonsuz renk sağlaması sonucu istenen her renk geçişi, süblimasyon sayesinde müşteriye sunulur.

Süblimasyon tekniği ile, müşterinin verdiği sipariş metrajı tam olarak karşılanır. Eksik ya da fazla metraj baskısı pratikte önlenmektedir.

bez çanta baskı fiyatları için  buraya tıklayınız!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?