0322 429 55 22
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Adana Led Tabela Fiyatları

Adana Led Tabela Fiyatları

Adana led tabela programı ile imalatını yapmış olduğumuz ışıklı tabelaların özellikleri aşağıdaki gibidir. USB flash disk ile program yüklemesi yapılır, talep edilmesi durumunda Wi-Fi, Network veya direkt cep telefonu üzerinden de yazıları değiştirebilinir. Ancak wi-fi ile cep telefonu üzerinden yazıların değiştirilmesi için farklı kontrol kartı kullanılmakta olup fiyatları farklılık göstermektedir.

LED  parlaklık seviyesini saate göre kısıp, yükseltin. Gündüz daha parlak yanan ledler tercih edilirken akşam daha sönük yanması hem daha iyi okunmasını sağlar hem de elektrik tasarrufu sağlayacaktır.

Işıklı tabelada saat ve tarih gösterimi yapabilirsiniz, ayrıca açılış ve kapanış saatlerini de programa girerek istediğiniz saatlerde açıp istediğiniz zaman kapanmasını ek bir cihaza ihtiyaç duymadan sağlayabilirsiniz.

Adana MS Reklamcılığın sunmuş olduğu sistemde istediğiniz boyutlarda, bilgisayarınızda yüklü olan tüm yazı tiplerinde yazı yazıp ve onlarca farklı program ile gösterimini yapabilirsiniz. Her yazdığınız metne farklı animasyon tanımlamanız da mümkündür.

Adana MS Reklamcılık Led  sistemleri tabelanızın boyutu çok küçük değilse ve eklemek istediğiniz resim ya da LOGO boyutu kullanmış olduğunuz ışıklı tabelaya uygunsa resim ve LOGO gösterimi de yapabilirsiniz. Adana MS Reklamcılık tabela fiyatları konusunda uygun tabela fiyatları vererek müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Led tabela fiyatları için, 0322 911 0 567 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@msreklam.net adresine yazınız!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?